Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2013, 05:26   #11
Taka no Me
Темный Король
1,500,000,000
 
Аватар для Taka no Me
 
Регистрация: 22.06.2008
Адрес: Москва
Сообщений: 17,431
Спасибо: 18,297
Taka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущее
По умолчанию

Gowther gets re-acquainted with the rest of the Seven Deadly Sins. The Dawn Roar is still focused on taking back the head of the armor giant. Gowther chops off the head and gives it to The Dawn Roar to avoid a three-way battle that would wreck the town and the general area. The Dawn Roar retreats, because their order was to return with the head of the armor giant. Whatever is inside the armor is still alive. The Sins prepare to take on the monster inside the armor, which Gowther says used to be human; to be more precise, used to be a holy knight.
__________________
//////............../....///////............./...........////// Хочешь бан? Нажми
Брук герой арки. Сразился с Йонко, провел ночь с Йонко, обокрал Йонко, сломал Йонко, издевался над Йонко (с)
You are a genius. Are you Kinemon?
Дискорд канал сайта

где мои пельмешки?!
Императрица Пиратов:
Снегурочки:
Taka no Me вне форума   Ответить с цитированием
 
Время генерации страницы 0.14797 секунды с 15 запросами